הגדלת חזה באופן טבעי | תרופות סבתא


בשלב מסוים כולנו עמדנו מול המראה והסתכלנו על עצמנו בצורה רצינית והחלטנו שאנחנו רוצות לשנות משהו, אצל נשים ונערות צעירות הרבה פעמים הדבר הזה הוא גודל החזה, אם גם את הגעת להחלטה שאת רוצה להגדיל את החזה, הגדלת חזה באופן טבעי היא לרוב ההחלטה הבריאה ביותר לגוף, הרבה נשים מגדילות את החזה כל יום בעזרת שיטות טבעיות במקום ללכת לניתוח יקר ופולשני.

אז לפני שאת רצה לעשות ניתוח שעולה במינימום 15 אלף שקל, חשוב לדעת מה הן הדרכים החלופיות הנמצאות לרשותך, אני אישית תמיד דוגלת בשיטה הטבעית כדי לרפא בעיות ואני מאמינה גם שלכל בעיה יש פתרון טבעי, אז היום נעבור על כמה פתרונות טבעיים להגדיל את החזה בלי לעבור תהליך פולשני ויקר.

גלולות להגדלת חזה

גלולות להגדלת חזה מכילות הורמונים מסוימיים כמו אסטרוגן והורמון גדילה אשר עוזרים לחזה לגדול,בצורה טבעית ובלי ניתוח, כבר כתבתי על המוצר הכי טוב לדעתי בכתבה הזאת על תחליפים לניתוח להגדלת חזה,  אבל יש למוצר הזה גם מתחרים באיביי, (על מנת לבדוק מחירים לחצי כאן).

כוסות שאיבה

כוסות שאיבה הן לא מוצר מוכר במיוחד אבל יש נשים שנשבעות על פי הם, הקונספט הוא להלביש אותן על החזה ולהכניס אותן למצב של ואקום  ולגרום לכלי הדם להתרחב ולהתנפח ובכך להגדיל את החזה.

צריכת שומנים בריאים

יש שומנים שכדאי לצרוך על בסיס יומי, השומנים האלה בריאים לגוף ויכולים לתרום להגדלה של גודל החזה, השומנים האלה יכולים להמצא במאכלים כגון: דג סלמון, אגוזים, אבוקדו, ביצים, בשרים שומניים, גבינות שמנות.

זרעי אניס

זרעי אניס הם תרופה ביתית יעילה להגדלת חזה בגלל התכולה הגבוהה של האסטרוגן שחשובה מאוד לצמיחה והתפתחות של תאים ורקמות מקומיות בחזה. תרופה זו יכולה גם להעניק לך חזה מוצק יותר.

שווה קריאה =>  איך לטפל ביבלת בפות

סויה

סויה עשירה מאוד באיזופלבונים הפועלים באופן דומה להורמון האסטרוגן. סויה מכילה גם חלבון חיוני שמועיל מאוד לפיתוח הגוף של בית החזה וכל גופכם. הוספת פולי סויה לתזונה היומית שלך יכולה להגדיל את גודל החזה שלך, ובמקביל להפוך אותם למוצקים בהדרגה ובטבעיות.

צריכת חלבונים גבוהה יותר

אוכל המכיל כמות חלבונים גבוהה בדרך כלל מקושר לפיתוח גוף אבל מה שרבות לא יודעות זה שחלבון יכול לעזור להגדיל את החזה באופן טבעי. חלבונים משמשים כאבני הבניין ההורמונאליות החיוניים לשיפור צמיחת הרקמות סביב החזה. צריכה קבועה של חלבונים משפרת גם את האיזון של הורמון הגדילה האנושי בגוף החיוני להתפתחות תאים ורקמות בגוף. נטילת חלבונים שיש בהם חומצות אמינו חיוניות מומלצת מאוד להגדלת החזה.

חילבה

בטח שמעתם על היכולת של חילבה לשפר את ייצור החלב אצל אמהות מניקות. החדשות הטובות הן שניתן להשתמש בהן גם לשיפור גודל החזה אצל נשים. הוא מכיל תמציות צמחים מסוימות המסייעות בהגדלת גודל השד על ידי ויסות וסירוגן של רמות הורמונליות מסוימות.

צמחי מרפא להגדלת חזה

מבחר רחב של עשבי תיבול ותוספי צמחים המיועדים לגרום לצמיחת חזה זמינים למכירה הן ברשת והן בחנויות ריפוי טבעיות. אף שחלק מהנשים נשבעות על ידי תרופות טבעיות אלה, אף אחת מהן לא הוכחה כיעילה באותה מידה, אך ישנן המאמינות ברפואה המסורתית, נשבעות על ידן. כמה צמחי מרפא שמעודדים לכאורה את צמיחת השד הם:

  • Pueraria Mirifica
  • כשות
  • שורש שוש
  • תלתן אדום

גלולות למניעת הריון

לנשים שרוצות למנוע הריון ורוצות גם חזה גדול יותר, גלולות למניעת הריון יכולות להוות פיתרון יעיל לשתי הבעיות, שכן גידול חזה הוא תופעת לוואי שכיחה של גלולות רבות למניעת הריון מבוססות הורמונים.

שווה קריאה =>  יבלת בכף הרגל עם נקודות שחורות

מרבית הגלולות למניעת הריון מכילות את הורמון המין הנשי אסטרוגן, שכאמור להלן עלול לגרום לצמיחת שד קלה. עם זאת, לעולם אסור ליטול אמצעי מניעה רק כדי לקבל חזה גדול יותר, מכיוון שמדובר בתרופה עוצמתית שיכולה לגרום לתופעות לוואי חמורות. הקפידי להתייעץ עם הרופא שלך לפני שאתה לוקחת את הצעד הזה.

 

מקווה שקיבלת את התשובות שחיפשת, בסופו של דבר חשוב שכל אישה תרגיש בנוח בתוך הגוף שלה, אם אהבתן את הכתבה אתן יכולות לעקוב בפייסבוק ולשתף את הכתבה עם חברות שצריכות לראות את זה.

 

Recent Content