איך להפטר מהליקובקטר פילורי עם טיפול טבעי ותרופות סבתא


אז הלכתם לרופא והוא סיפר לכם שנדבקתם בחיידק מסתורי וישר רצתם לבדוק בגוגל והגעתם לכאן או שמא סיפרתם לחבר או חברה על התסמינים שלכם והם אמרו לכם לחפש באינטרנט על הליקובקטר פילורי, היום נדבר על החיידק עם השם המצחיק, נדבר על איך אפשר לטפל בהליקובטר פילורי טיפול טבעי ונכסה את כל מה שיש לדעת עליו אז בואו נתחיל.

מה זה הליקובקטר פילורי

הליקובקטר פילורי הוא סוג של בקטריה. החיידקים האלה יכולים להכנס לגוף שלכם ולחיות בדרכי העיכול, אחרי שנים רבות, החיידק יכול לגרום לפצעים, המכונים כיבים או אולקוס ברירית הבטן או בחלקה העליון של המעי הדק. אצל אנשים מסוימים זיהום יכול להוביל לסרטן הקיבה.

איך נראה הליקובקטר פילורי

התמונה הראשית של הכתבה הזאת מכילה תמונה של החיידק אבל אם אתם מעוניינים לראות עוד תמונה של החיידק הנה היא

 

 

הליקובקטר פילורי איך נדבקים

חיידק ההליקובקטר פילורי יכול לעבור בדרכים הבאות

  • רוק
  • זיהום צואתי
  • הרגלים הגיינים לקויים

איך בודקים הליקובקטר פילורי

יש כמה דרכים לבדוק עם נדבקתם בחיידק ונעבור עליהם כאן.

  • בדיקת דם. ניתוח בדיקת דם יכול להצביע על נוכחות החיידק בהווה וגם להצביע על אם נדבקתם בחיידק בעבר, למרות זאת בדיקות נשימה וצואה יותר מדויקות במציאת חיידקי הליקובקטר פילורי אשר פעילים בהווה.
  • בדיקת נשימה. בדיקת נשימה מתבצעת בכך שבולעים גלולה, נוזל מסוים או פודינג שמכיל מולקולות פחמן. אם אכן נדבקתם בחיידק משתחרר הפחמן כאשר התמיסה מגיעה לקיבה, לאחר מכן הפחמן יוצא דרך הפה בנשיפה, נושפים לתוך שקית והרופא משתמש במכשיר מיוחד על מנת לבדוק את כמות הפחמן בשקית.
  • בדיקת צואה. בדיקת מעבדה של צואה מחפשת חלבונים זרים אשר נקראים אנטיגנים אשר מקושרים להליקובטר פילורי.
שווה קריאה =>  מה הקרם פנים המומלץ ביותר (2020)

 

למה גורם הליקובקטר פילורי ואיך הוא עושה זאת

במשך עשרות שנים רופאים חשבו שאנשים קיבלו אולקוס מלחץ, מאכלים חריפים הרגלי חיים לא טובים או עישון. אבל כאשר מדענים גילו את החיידק הליקובקטר פילורי בשנת 1982, הם מצאו שהחיידק הוא הגורם העיקרי לכיבים בבטן.

לאחר שהחיידק נכנס לגוף, הוא תוקף את רירית הבטן אשר מגנה על הגוף מחומצות הקיבה אשר הגוף משתמש כדי לעכל מזון. לאחר שהבקטריה עשתה מספיק נזק, חומצה יכולה לעבור דרך רירית הבטן אשר גורם לכיבים בבטן, אלה עלולים לדמם, לגרום לזיהומים, או למנוע מאוכל לזוז דרך המעיים.

הליקובקטר פילורי האם מסוכן

כן ולא, חשוב להבין שללא מעט אנשים יש את החיידק בתוכם, וכשאני אומר לא מעט אני מתכוון לשני שליש מאוכלוסיית העולם! אז האם החיידק מסוכן? החיידק לא מסוכן כל עוד הוא לא גורם לבעיות בגוף, כאשר הליקובקטר פילורי גורם לבעיות כדאי ללכת לבדוק איך להסיר אותו מהגוף.

האם הליקובקטר גורם להשמנה

מצאתי מחקר שמראה שאין קשר בין החיידק הליקובקטר פילורי לבין השמנה, אבל הרבה רומזים שיש קשר בין החיידק לירידה במשקל.

האם הליקובקטר יכול לחזור

כן הליקובקטר יכול לחזור.

איך מטפלים בחיידק הליקובקטר פילורי טיפול טבעי

אז כן אם תהיתם ויש לכם הליקובקטר פילורי טיפול טבעי הוא בהחלט אפשרות סבירה, היום נעבור על כמה דרכים לרפא את החיידק.

דבש

דבש ידוע על תכונותיו האנטי-בקטריאליות ואנשים השתמשו בו כתרופה בתקופה העתיקה, מחקר אחד הראה שסוג אחד של דבש אשר נקרא דבש מנוקה (בדוק מחירים), דיכא את חיידקי ההליקובקטר פילורי, להשתמש כטיפול משלים או תרופה אלטרנטיבית.

ניצני ברוקולי

ניצני ברוקולי במחקר אחד הראו כי הם מצליחים להפחית את הדלקתיות הבטנית אשר נגרמת מהליקובקטר פילורי.

שווה קריאה =>  איך לטפל ביבלת בפות

כורכום

כורכום כבר מזמן ידוע כאחד התרופות הטבעיות הטובות ביותר שהטבע ברא והוא יכול לעזור גם במקרה הזה, קחו כוס חלב ותערבבו בה כפית כורכום ושתו.

שמירה על הגיינה בריאה

הרבה פעמים הליקובקטר יכול להופיע מכיוון שאנחנו מחפפים באזורים חשובים, יש להקפיד על רחיצת ידיים, מקלחות כל יום וכל שאר הדברים אשר שומרים עלינו מחיידקים רעים.

נסו את כל אלו ביחד

הדרך הכי טובה לתקוף את החיידק היא להשתמש בכל השיטות ביחד בו זמנית, וכך הסיכוי להרוג אותו גדל פי כמה.

Recent Content