טינטון באוזניים טיפול טבעי


יש אנשים כיום שסובלים מתסמונת שנקראת טינטון (Tinnitus) וצריכים להלחם איתה כל יום, במאמר הזה נסביר בדיוק מה זה טינטון ואיך אפשר לטפל באופן טבעי.

מה זה טינטון

טינטון הנה תופעה שמוגדרת כשמיעת קולות ורעשים באוזן כשלמעשה אין גורם ממשי המייצר את הרעש הזה, הצפצופים באוזן נראים כאילו מישהו מתקרב לאוזן ומפעיל רמקול על תדר גבוה אך אין למעשה כלום שם.

האם יש טיפול טבעי לטינטון

כן יש מספר טיפולים טבעיים לטינטון והיום נעבור עליהם, אני אישית מאמינה בטיפולים טבעיים מכיוון שהגוף שלנו הוא כמו מפה וכשמשהו לא בסדר, רוב הפעמים הוא מסמן לנו גם מה אם רק נקשיב לו, אז בלי עוד הקדמות הנה הדרכים הכי טובות להפטר מטיניטוס או בשמו העברי טינטון

 

הוצאת שעוות אוזניים

כן לפעמים הפתרון הכי טוב הוא גם הפתרון הכי פשוט, לפעמים הסיבה לכל הצלצולים באוזניים היא פשוט הצטברות של שעווה שאפשר להפטר ממנה בקלות עם קיסמי אוזניים, קחו קיסם אוזניים וגשו לעבודה.

 

שינוי בתרופות

כמובן שיש להתייעץ עם רופא לפני כל שינוי בלקיחת התרופות שניתן עליך לקחת, אני לא מתיימרת להיות רופאה, אבל לפעמים יש מרכיבים בתרופות שיכולים לגרום לתופעות לוואי, נסה להזכר אם כאשר לקחת את התרופות היה להם איזשהי השפעה עליך או שהצלצולים באוזניים החלו בערך באותו זמן כאשר התחלת לקחת תרופה מסוימת.

 

מכשירים נגד טינטון

באינטרנט תוכלו למצוא מכשירים נגד טינטון אשר אפשר להתקין אותם על האוזן והם מפיקים צלילים שקטים אשר מאמנים את האוזן מחדש לשמוע נכון ומחזירים לך את השקט הנפשי שכל כך חסר כשסובלים מטינטון.

 

הפחתת לחץ

הרבה פעמים טיניטוס מתפתח כתוצאה מלחץ, בין אם זה קשור בעבודה חדשה טיפול בילדים או לחץ בזוגיות, טיניטוס יכול להצטרף הרבה פעמים ללחץ כסימפטום נוסף, וכך הטינטון והלחץ מוסיפים ומגדילים אחד את השני,  אז השתדלו להוריד הילוך בחיים ולראות אם זה עוזר.

שווה קריאה =>  יבלת בכף הרגל עם נקודות שחורות

 

הפחתה של צריכת אלכוהול

כן זה לא פשוט להגיד לא לבירה עם החברים והחברות ביום שישי….אבל לפעמים זה הכרחי,אני לא אומרת אל תצאו, תצאו ותהנו אבל לא חייבים להגזים אם האלכוהול, ויש לכך סיבה מאוד טובה, אלכוהול מגביר את זרימת הדם על ידי הגדלה של כלי הדם, במיוחד באזור האוזן הפנימית, מה שיכול ליצור את הצפצופים באוזן הפנימית ולגרום לטינטון.

 

האם יש פתרון יותר טוב מכל אלו כדי לפתור הטינטון אחת ולתמיד?

קיים פתרון שיעשה את כל אלה

  • יסיר את הטינטון לחלוטין
  • ישקיט לנצח את הצלצולים באוזניים
  • פתרון טבעי ונטורופתי
  • והכי חשוב: פשוט, יעיל ואפקטיבי

כדי לראות את הפתרון שעזר למיליוני אנשים ממעל ל126 מדינות לפתור את הצלצולים באוזניים שלהם לחצו כאן

Recent Content