איך לטפל ביבלת בפות


כן זה לא נעים אבל זה קורה לטובות בינינו, התעוררת בבוקר וראית יבלת בפות? העולם לא נגמר! יש הרבה דרכים לטפל בעניין אז אין מה להבהל, חשוב לדעת שזה משהו שקורה לרבות, בארצות הברית יש עד מיליון מקרים בשנה של יבלת בפות ובמקרים רבים אחרים זה בכלל לא מאובחן, היום הבאתי לכן כמה פתרונות שיעזרו לכם להפטר מהיבלת בפות, אז בואו נתחיל.

 

1. חומץ תפוחים אורגני

לחומץ תפוחים אורגני יש יתרונות בריאותיים רבים, אחד מני רבים הוא היכולת להפטר מהיבלת, קחי קיסם אוזניים ותספגי אותו בחומץ תפוחים, לחילופין אפשר להשתמש גם בפד גאזה או צמר גפן, לאחר מכן יש להניח את זה על היבלת.

 

2. קליפת בננה

כן כן קליפת בננה שמעת נכון, יש שאומרים שהאשלגן שנמצא בקליפת הבננה עוזר להלחם ביבלת אך לא נעשה שום מחקר מעמיק בנושא, אם את רוצה לנסות בכל זאת קחי את הקליפה של הבננה והניחי את הצד הפנימי של הקליפה על היבלת ולשפשף את הקליפה, יש לעשות את זה באופן עקבי כדי לראות את התוצאות הטובות ביותר.

 

3. מיץ לימון

חשוב מאוד לדלל את המיץ לימון לפני השימוש, השיטה של מיץ הלימון דומה לזאת של חומץ התפוחים האורגני, יש מחקרים שמראים שמיץ לימון יכול להיות אפקטיבי בדיוק כמו משחות מסוימות כדי להפטר מהיבלת, פשוט ספגו את המיץ לימון בצמר גפן והניחו על היבלת, יש להניח רק על היבלת ולהזהר לא לגעת באזורים רגישים אחרים.

 

4. תמצית שום

לשום יש תכונות אנטי ויראליות תודות מרכיב שנקרא allium sativum, קחי שום כתוש והניחי על היבלת, עדיף לשים פלסטר או צמר גפן על מנת להחזיק את השום במקום, להניח באופן חוזר על בסיס יומי עד שהיבלת נעלמת.

שווה קריאה =>  הנה קרם להסרת שיער במפשעה שאשכרה עובד

 

5. לק ציפורניים

תרופת הסבתא הזאת מוכרת מאוד, שיטה יעילה ביותר מכיוון שאספקת האוויר ליבלת נקטע והיא נחנקת, כדי להשתמש בלק ציפורניים להעביר את היבלת בפות צבעי את היבלת בלק ציפורניים שקוף כל יום אחר (יום כן יום לא) למשך שבועיים.

 

6. טיפול בקור ביבלת

כמובן שיבלת בפות הוא עניין רגיש לכל אישה, אבל אם את יכולה להתגבר על המבוכה יש רופאים רבים שישמחו לעזור לך אם היבלת גם אם היא במקום פרטי, בעזרת חנקן נוזלי אפשר להקפיא את היבלת, לא הטיפול הכי נעים בעולם אבל לפעמים זה מה שנחוץ.

 

7. טיפול בלייזר

אם אתן מזוכיסטיות אז זה הטיפול בשבילכן, כן זה כואב אבל זה אולי הטיפול הכי אפקטיבי ברשימה הזאת, אם זה עניין שמציק לכן כבר הרבה זמן אז אולי שווה לבדוק את הדרך הזאת להעביר את היבלת.

 

כן יבלת בפות זה לא נעים בכלל, אין דרך לדעת שזה יקרה לך והרבה פעמיים תופס אותך לא מוכנה, אבל אני מאמינה שהפתרונות בכתבה יעזרו לך להלחם ביבלת בכל בכוח, יש עוד פתרון שלא דיברתי עליו בכתבה שהשתמשתי בו כדי להפטר מיבלות ללא כאב (לחצי כאן). תרשמי לי בתגובות מה חשבת ואיזה דרך הכי עזרה לך.

Recent Content