איך להפטר מיבלת ויראלית


אם אתם פה כנראה שגם לכם צמח חבר חדש על הגוף, הן לא נעימות, לא למגע ולא באופן אסתטי והדבר היחיד שאנחנו רוצים זה להפטר מהן, אני גם התקשיתי להפטר מיבלת ויראליות ששהתה באופן לא חוקי על האצבע שלי במשך עשר שנים ואספר איך נפתרתי ממנה בהמשך ומה באמת הכי עזר לי, הכי חשוב לדעת שיבלת ויראלית, גם היא במקום מאוד גלוי לעין, היא לא סוף העולם ויש אנשים רבים שחיים איתם הרבה שנים ללא השלכות בריאותיות שנגרמות מהיבלת הויראלית.

מה ההבדל בין יבלת ויראלית ליבלת שאינה ויראלית

ההבדל העיקרי הוא שיבלת לא ויראלית בדרך כלל תשהה באיזור הרגליים וקל להפטר מהן בעזרת מדרסים או בעזרת חיתוך מזערי שמבצעים ביבלת.

האם יש פתרון ליבלת הויראלית

כן, יש כמה פתרונות, אבל הן לא פתרונות פשוטים מאחר שיבלת ויראלית היא מסוג היבלות שמאוד קשה להפטר מהן, אז אם אתם באמת רוצים להסיר את היבלת תצטרכו להיות עקביים לא משנה באיזה שיטה תבחרו, כמו בכל דבר בחיים, אבל כשסוף סוף תראו שהיבלת לא שם, זה שווה את כל המאמץ, אז הנה הפתרונות שניסיתי והפתרונות שמצאתי שעזרו להכי הרבה אנשים ברשת.

 

1. חנקן נוזלי

מתחילים עם אחד מהשיטות הכי נפוצות שרופאי העור משתמשים בהם על מנת לטפל ביבלות, מי שכבר הלך מכיר את התהליך, למי שלא מכיר הרופא לקח בקבוק של חנקן נוזלי ומרסס על היבלת, אל דאגה זה לא מסוכן, אבל זה כן מציק לשניה כי זה כל כך קר, המטרה בשימוש בחנקן נוזלי הוא להקפיא את היבלת ולעצור את זרימת החמצן ליבלת על מנת להפטר ממנה.

2. טיפול בלייזר

זאת השיטה שאני השתמשתי בה, לאחר עשור שהייתי תקועה עם היבלת הלכתי לרופא שיוריד לי אותה פעם אחת ולתמיד, לשיטה הזאת יש יתרונות ויש גם חסרונות, היתרון הכי גדול הוא שזה עבד, סוף סוף היבלת ירדה לאחר שנים שניסיתי ולא קרה כלום, החסרון הוא שנשאר צלקת בדיוק איפה שהיבלת וגם בצורת היבלת אז זה לא כל כך עזר בסופו של דבר, בנוסף הלייזר מאוד מאוד כואב ומי שאין לו סיבולת כאב גבוהה הייתי ממליצה להתרחק.

שווה קריאה =>  הלבנת שיניים

3. אכילת שום

כבר דיברתי על היתרונות של שום בבלוג הזה ואני אזכיר את זה בכל כתבה שזה עוזר בה, אין מה לעשות עם הריח המסריח מהפה שנגרם כתוצאה מאכילת שום, אבל אם לרגע נשים את זה בצד, לשום יש יתרונות בריאותיים רבים ואחד מהם הוא בהחלט ריפוי יבלות ויראליות,כמובן שלשים רוטב שום על הפיצה לא יגרום לכם להפטר מהיבלת ואולי אפילו להחמיר אותה, אבל לקחת שום ולהוסיף למאכלים באופן טבעי יכול מאוד לשפר את מצב העור.

4. סלוטייפ

מה סלוטייפ?? כן סלוטייפ, זה טיפול מוכר שנקרא Occlusion ומטרתו לבודד איזשהו חלק בגוף למטרה מסוימת, הדרך שבה אנחנו נשתמש בשיטה הזאת היא בעזרת סלוטייפ, פשוט ניקח את הסלוטייפ ונדביק על היבלת הויראלית, הדרך הכי טובה להשתמש בשיטה הזאת היא לקנות סלוטייפ רפואי. יש כמעט בכל סופר פארם, לקנות חומר מיוחד להסרת היבלת ולשים על היבלת בנדיבות, לאחר מכן לחזק עם הסלוטייפ הרפואי ולהשאיר את זה ככה למשך יום, לאחר יום להחליף את הסלוטייפ ולשים עוד חומר, זוהי השיטה שרוב האנשים משתמשים בה ומדווחים על התוצאות הכי טובות איתה.

5. ניתוח להסרת היבלת

זה בהחלט דרך להסיר את היבלת, באופן אישי הייתי ניגשת לפתרון הזה כמוצא אחרון, לאחר שניסיתם הכל, הסרת היבלת באמצעות ניתוח הוא הליך יחסית פשוט אך לא קל, יש זמן החלמה ולפעמים יכולה להשאר צלקת, הייתי מתרחקת מהשיטה הזאת רק כי זה נשמע מוגזם לבצע ניתוח רק על מנת להסיר יבלת ויראלית

 

אני מקווה שלמדתם משהו מהכתבה הזאת! איזה שיטה הכי עזרה לכם? ספרו לי בתגובות על שיטות ותרופות סבתא שאתם מכירים ושתפו אם אהבתם כדי שנעזור לכל מי שצריך.

שווה קריאה =>  תרופות סבתא לכאבי מחזור

Recent Content