להפטר מיבלת ויראלית עם טיפול טבעי


אז נדבקתם ביבלת ויראלית ואתם מחפשים איך להעיף אותה מהגוף אבל היא רק קופצת ממקום למקום? הגעתם למקום הנכון,יבלת ויראלית היא אחת מסוגי היבלות שהכי קשה להפטר מהם, למזלנו יש כמה תרופות טבעיות שאפשר לנסות על מנת להפטר מהיבלת הויראלית, חלקם עובד יותר טוב וחלקם פחות, מי שאחראי על הניסויים האלה הוא אתם, אז היום נדבר על איך להפטר מיבלת ויראלית, טיפול טבעי הוא בהחלט הדרך טיפול המועדפת עלי, אני מאמינה שעל מנת לטפל בתחלואות הגוף ברוב המקרים זה נובע מהזנחה של תשומת לב לגוף שלנו, וזה נשמע לי הגיוני שיותר ויותר אנשים חולים היום מכיוון שיש עלייה מסיבית בייצור אוכל זול ולא בריא וירידה באיכות האוכל הביתי הטעים והבריא.

הרבה פעמים שינוי של הדיאטה יכול לטפל בבעיות שנראות לנו לא הכי קשורות אחת לשניה, למשל הייתה לי חברה שהיה לה מיגרנות שנבעו מסינוסיטיס חריף ובנוסף לזה היא הייתה צריכה ללכת לשירותים חמש פעמים ביום לפחות לעשות את צרכיה, לגבי הסינוסיטיס היא עשתה ניתוח שלא עזר בכלל והמצב נשאר כמו שהוא ולגבי בעיות המעיים הרופאים אמרו שאין מה לעשות לגבי זה, עכשיו כאן נכנסת הדיאטה, חברה שלי הפסיקה לאכול גלוטן וכל הבעיות שהיו לה נעלמו! מדהים כמה מה שאנחנו אוכלים משפיע עלינו, אני לא אומרת שעכשיו תפסיקו לאכול גלוטן או שזה יעזור לכם לפתור את היבלת הויראלית, אבל זה פשוט בא להראות כמה הדיאטה שלנו משפיע על כל חלק בגוף, אז אם תקחו מהכתבה הזאת משהו, בבקשה שימו לב מה אתם מכניסים לפה ושמרו על דיאטה נכונה.

אז איך לטפל ביבלת ויראלית בטיפול טבעי? יש מספר דרכים והיום נדבר עליהם, אז בואו ונתחיל.

שווה קריאה =>  אדמומיות בפנים תרופות סבתא

שינוי דיאטה

אז הדבר הראשון שכבר דיברנו עליו בהקדמה הוא להחליט באופן מודע לאכול בריא יותר ובכך להעלות את הסיכויים שהיבלת הויראלית תפסיק להווצר

חומץ סיידר תפוחים אורגני

לחומץ סיידר תפוחים אורגני יתרונות רבים ורובם קשורים לדרך שבה הוא עוזר לאנשים להרזות, אבל היום נדבר על שימוש אחר לחומץ סיידר התפוחים האורגני, קחו את החומץ וערבבו בקערה או כוס שני שליש חומץ ושליש מים, שימו על היבלת, כסו עם פלסטר או צמר גפן למשך שלוש עד חמש שעות, עצה חשובה: תמיד תדללו חומץ סיידר תפוחים אורגני, החומציות עלולה לגרום לגירודים בעור וכוויות כימיות, אין מה לדאוג כל עוד דיללתם את החומץ.

קליפת בננה

האשלגן שבקליפת הבננה נלחם, קחו את קליפת הבננה והניחו על היבלת.

קליפת תפוז

אותו טיפול כמו הקליפת בננה, קחו את קליפת התפוז והניחו על היבלת, לעשות זאת לפחות פעם ביום, אלה שעשו את הטיפול הזה והצליחו מדווחים שלאחר כמה שבועות היבלת משנה צבע ולאחר מכן נופלת.

מיץ תפוחי אדמה

המיץ שנמצא בתוך התפוח אדמה יכול לייבש את היבלת, על מנת לנסות את השיטה הזאת חתכו תפוח אדמה קטן לחצי ושפשפו על היבלת עד שהמיץ בתפוחי אדמה יוצא ומכסה את היבלת, על מנת לראות את התוצאות הטובות ביותר יש לעשות זאת פעמיים ביום

טיפול טבעי ליבלת ויראלית מהמגירה בשירותים

אספירין

באספירין יש חומצה סליצילית אשר משמשת גם כהמרכיב העיקרי בהרבה תרופות לטיפול ביבלות, חומצה סליצילית עובדת בכך שהיא מקלפת את שכבות העור ולאורך הזמן מורידה את היבלת הויראלית, על מנת לנסות את הטיפול הזה ליבלת קחו כדורי אספירין, רסקו אותם וערבבו עם מעט מים, למרוח את המשחה שנוצרה על היבלת ולתת לכסות עם צמר גפן למשך הלילה.

שווה קריאה =>  פתרונות קלים לביצוע לטיפול בפצעים בפנים

 

מסיר לק

מה שמסיר לק עושה ליבלת זה בעצם לחנוק אותה על ידי חסימת זרימת האוויר אל היבלת ולהרוג את היבלת, קחו את המסיר לק ומרחו על היבלת עד שמכוסה לחלוטין, יש שעושים זאת פעם ביום ויש שעושים זאת פעמיים או שלוש ביום אפילו.

 

שום דבר מאלה לא עבד?

יש עוד מוצר שאני משתמשת בו שעבד לי מצוין לכל מי שרצה פתרון מהיר ויעיל אבל שעדיין יהיה טבעי, המוצר הוא תערובת של צמחי מרפא טבעיים אשר אותם מורחים על היבלת והיא עוברת, החסרון במוצר שהוא קצת יקר לכן אני משתדלת להמליץ קודם לנסות את הטיפולים הטבעיים למעלה, אבל אם אתם יכולים להרשות לעצמכם את המוצר הוא עושה את העבודה מאוד מהר, אם אתם עדיין מעוניינים לבדוק מחירים ולקרוא עליו תוכלו לראותו כאן.

מקווה שנהנתם ותגידו לי איזה מין הטיפולים כאן הכי עזר לכם ואיזה מהטיפולים האלה לא עוזר.

Recent Content