איך לרפא פטרת ציפורניים בטיפול טבעי


אין הרבה דברים שיכולים להציק לבן אדם כמו בעיות בציפורניים, אולי הדבר הכי מעצבן זה להסתכל על הציפורן ולהתבאס מהפטרת שהשתלטה עליה ולקחה בעלות על האזור, לרוב הישראלים זה בדרך כלל זה קורה בזמן הצבא כאשר הרגליים נמצאות במאמץ תמידי ומפרישות כמויות מוגברות של זיעה ונמצאות במגף צבאי סגור ולא מאורר והרגל נמצאת בתוך גרב צמר עבה, כל התנאים האלו יוצרים הזדמנות מצוינת להווצרות פטריה על הציפורן.

כמובן שהצבא זה לא המקום היחידי שבו הסבירות להווצרות פטרת ציפורניים גבוהה, לרוב האנשים הכי חשופים לפטרת ציפורניים הם ספורטאים ואתלטים, אפילו יש מונח באנגלית שנקרא רגל אתלט שמתאר פטרת ציפורניים מכיוון שזה כזה נפוץ אצל אתלטים.

אז האם אפשר לטפל בפטרת ציפורניים בלי תרופות מרופא או ביקור אצל הרופאת עור?

התשובה הקצרה, כן.

התשובה הארוכה, גם כן.

 

אפשר לטפל בקלות בפטרייה עם תרופות סבתא ורוב המצרכים כנראה תוכלו למצוא במזווה או במקרר אצלכם בבית, אז בלי עוד הקדמות הנה הטיפולים הטבעים שאיתם תוכלו להפטר מהפטרת.

שמן עץ התה

לשמן עץ התה סגולות רפואיות רבות כשזה קשור לעור ולציפורניים שלנו, על מנת לקבל את התוצאות הטובות ביותר קחו קיסם אוזניים ותטבלו אותו בשמן עץ התה ולמרוח על הציפורן עם הפטרייה לפחות פעמיים ביום, שמן עץ התה הוא יחסית זול, כדי לבדוק מחיר של שמן עץ התה באיביי לחצו כאן.

שמן אורגנו

אם אנחנו כבר באזור של השמנים חשוב שנכסה את כולם, לשמן אורגנו גם הרבה תכונות רפואיות, השימוש בו דומה לשימוש בשמן עץ התה, על מנת לבדוק את המחיר שלו באיביי לחצו כאן.

חומץ

חומץ מכיל מרכיבים אנטי-בקטריאלים ואנטי-פטרייתיים, יש לשים מעט על צמר גפן ולהניח על האזור הפגוע

שווה קריאה =>  הוצאת שחורים: המדריך המלא [תרופות סבתא]

מי הפה ליסטרין

תגידי את נורמלית? כן תודה, אני יודעת שזה הולך להשמע מוזר אבל ליסטרין מוצר אנטיספטי אשר הורג חיידקים, פעם הוא שווק ככה אבל כאשר ראו שהשוק של ריח רע מהפה גדל איתו השתנה המוצר (מקור), קחו כוס ליסטרין ותטבלו את האצבע עם הפטריה בפנים לדקה לפחות פעם ביום על מנת לראות את התוצאות הטובות ביותר

שנה את הדיאטה שלך

הדיאטה שלנו היא הרבה פעמים חלק מאוד חשוב בתהליך המניעה וההחלמה של הרבה בעיות רפואיות והיא לא מוערכת מספיק ככזאת, נסו לאכול יותר חלבונים, לשלב בדיאטה יוגורט פרוביוטי, בשר בריא שניזון מדשא, ברזל ומגנזיום.

אחד הדברים שמאוד חשוב לצרוך הוא שמנים חיוניים, תוכלו לקבל אותם מסלמון, אבוקדו, אגוזים וביצים.

שיני שום

כן לשום יתרונות בריאותיים רבים ותכונות אנטי-בקטריאליות שמאוד עוזרות נגד פטרת הציפורניים, צריך לאכול שן או שניים ביום לפחות, אפשר לשלב את זה באוכל, סלט עם שום, מוקפץ עם שום וכדומה.

גזירת ציפורניים

חשוב מאוד לשמור על ציפורניים נקיות וקצרות על מנת להגביל את הפטרת מלהתפתח ולעצור אותה בשלבים המוקדמים ככל שאפשר.

לסיכום

כל אלה דרכים מצוינות להלחם בפטרת הציפורניים הנוראית שהשתלטה על הרגל, אם אתם מעוניינים במוצר טבעי שיפתור לכם את הפטרת אחת ולתמיד ובלי להתעסק עם הפטרת יותר מידי לחצו כאן.

Recent Content