פתרונות קלים לביצוע לטיפול בפצעים בפנים


כן לכולנו היה בשלב מסוים פצעים בפנים, זה לא נחמד וגם לא נעים להסתובב איתם בציבור ומה שיותר גרוע זה שאין באמת דרך להסתיר את הפצעים בפנים, אם בורכנו בפצע ברגל למשל היינו יכולים להמשיך להסתובב כרגיל ואף אחד לא היה שם לב לשום אבנורמליות בגופנו, אבל מאחר שהפנים שלנו הם הכרטיס ביקור של גופנו, מאוד קשה להתעלם כאשר הם מלאים בפצעים.

פצעים בפנים יכולים להיות מלווים בתופעות לוואי לא כל כך נעימות כגון:

  • גירודים באזור הנגוע
  • כאבים בפנים
  • שחרור נוזל מהפצעים
  • דימום

מה גורם לפצעים בפנים?

פצעים הם ההגנה של הגוף מפני חיידקים, חיידקים, ואובדן דם. הם גם סימן לריפוי. בעוד שריטות חתכים הם הגורמים השכיחים של פצעים על הגוף, הם עשויים גם לתרום לפצעים על הפנים.

עוד גורמים פוטנציאלים של פצעים בפנים

אז איך להפטר מהפצעים של הפנים שלכם?

שמירה על הגיינה טובה

שמירה על פצעים נקיים זה אחד הדברים החשובים שיש לדאוג לו כאשר מנסים להמנע מזיהום עתידי והמשכיות של הבעיה הנוכחית, אם אתה מרגיש שאתה חייב לגעת בפצע, דבר ראשון יש לשטוף ידיים ולהמנע כמה שאפשר מלגרד בפצע ולשחק איתו, הדבר הזה רק יגרום לתהליך ההחלמה להתארך ולעורר צילוק של העור.

שמירה על לחות העור

עור יבש רק מאריך את זמן ההחלמה, דאג שהפצע ישאר תמיד לח על מנת להאיץ את תהליך ההחלמה ולמזער את תופעות הלוואי.

השתמש בקרם הגנה

כן שמירה על העור מהשמש יכול להועיל בתהליך ההחלמה יותר ממה שאתם חושבים, זה ידוע כי מניעה של אור ישיר על הפצע בפנים מונעת הצטלקות של הפצע ומזרזת את תהליך ההחלמה, אני ממליצה על spf של 30 ומעלה.

שווה קריאה =>  סרחי עור טיפול טבעי

אז איך זה נראה מול המראה?

פצעים שהתגלדו הם סימן להחלמה, הם גם הקו הגנה הראשון של גופכם נגד בקטריה ושאר חומרים לא מלבבים, אך יכול לקחת להם ימים ואפילו שבועות להחלים ולעבור בעצמם, יש פצעים שידרש אנטיביוטיקה או טיפול טבעי על מנת להעביר אותם.

אם אתה מרגיש שהמצב נהיה גרוע ברמה בלתי סבילה יכול להיות שיש לך רוזציאה, אם ברצונך ללמד איך לטפל ברוזציאה באופן טבעי לחץ כאן.

Recent Content