זאת הסיבה האמיתית שאני משתמשת בקרם להסרת שיער


יש דרכים שונות ומגוונות להוריד שיער לא רצוי מהגוף, בין אם זה מהידיים, הרגליים או מאזורים אחרים, כמעט לכל אחד יש את הדרך שלו לעשות את זה, אני אישית ניסיתי את כל השיטות ועכשיו אני חסידה של שיטת הקרם להסרת השיער, גילוח היה משאיר אותי קוצית ולא נעימה למגע וכתוצאה מכך היה גורם לי להרגיש לא נשית בכלל, ניסיתי שעווה וזה פשוט כואב! לא מבינה איך בנות עושות את זה ואפילו ניסיתי עם מספריים וגיליתי בדיוק כפי ששיערתי ששיטה זאת לא יעילה במיוחד, הקרם פשוט מסיר את השיער בשניות וקל לשימוש וזה כל מה שחיפשתי, פתרון מושלם לעצלנית שכמוני.

האם קרם להסרת שיער יכול לעזור באזורים אינטימיים?

אחרי שעברתי לקרם להסרת שיער וניסיתי אותו כדי להוריד שיער ערווה נשבעתי שלא אחזור לשיטות אחרות, שעווה זה מאוד כואב במיוחד באזור כזה רגיש וגילוח משאיר פצעונים לכן אני לא רואה סיבה להשתמש במשהו אחר.

האם הקרם יכול לעזור להסיר שיער בידיים?

כן הקרם יכול לעזור לעזור להוריד שיער בידיים, ברגליים, מהפנים, בבית שחי, בגב ובכל מקום אחר אשר תרצו להסיר שיער לא רצוי ממנו.

אבל קרם להסרת שיער לא יכול להיות מסוכן?

כן ולא, התשובה לזה קצת מסובכת ומאוד תלויה באיזה קרם אתם משתמשים, למשל אם השתמשתם בקרם של ויט שבדרך כלל נמכר בסופר פארם מצטערת לבשר אבל הקרם של ויט, פוטסיום הידרוקסיד, שבריכוז גבוה יכול להסיר בשר מגוויה, יוריאה – החומר שאחראי לניחוחו של השתן, לא נעים במיוחד, בגלל זה אני משתמשת בקרם שעשוי מחומרים טבעיים בלבד ובטוח לשימוש על העור באותה מידה שהוא יעיל ומוריד שיערות.

לעור רגיש אני מאוד ממליצה נגד קרמים שלא עשויים מחומרים טבעיים.

שווה קריאה =>  איך להבהיר את העור בצורה טבעית

 

אז בואו נשווה מה היתרונות והחסרונות של קרם להסרת שיער

יתרונות

  • מהיר. להוריד שיער מאזור בינוני בגודלו יכול לקחת רבע שעה, ולהוריד שיער מאזור גדול יותר אמור לקחת אותו זמן בערך, ובנוסף בזמן שהקרם עושה את קסמיו אנחנו פנויים לעשות מה שאנחנו רוצים.
  • יחסית זול. בהשוואה לשיטות אחרות קרם להסרת שיער יחסית זול מכיוון שאפשר לעשות את זה בבית ואם קונים כמות גדולה אפשר לקבל הנחה נוספת ולקבל מוצר שמחזיק לטווח הארוך.
  • זה קל. אם השתמשת בקרם הגנה את יכולה להשתמש בקרם להסרת שיער, פשוט למרוח את הקרם ולחכות.

חסרונות

עד כמה שקרמים כאלו נהדרים לא תמיד הכל נהדר בהם הנה כמה חסרונות אשר יש בהם

  • יכול להיות להם ניחוח לא נעים. זה לא ריח של בואש שיהרוג אתכם אבל זה גם לא ריח שושנים, הסיבה לניחוח הוא הכימיקלים שיש בקרמים, הרבה מהיצרנים מנסים להסתיר את הריח עם ניחוחות אחרים ולמען האמת פעם הריח שלהם היה הרבה יותר גרוע, היום אפשר לצפות לניחוח קל של כימיקלים, ריח טרופי או שאין ריח בכלל.
  • צמיחת שיער מהירה יכולה להיות בעיה. מכיוון שהשיער לא נתלש מהשורש כמו בשעווה, השיער עלול לצמוח יותר מהר, בערך באותו קצב של גילוח ושיטות דומות, אם יש לכם צמיחת שיער מהירה יכול להיות שזה יהווה בעיה עבורכם אבל תמיד שווה לנסות.

מקווה שאהבתם את הכתבה ויש לי הנחה מיוחדת להזמנה של הקרם להסרת שיער שאני אישית משתמשת בו, ההנחה היא רק לקוראי האתר דרך הכפתור למטה, אשמח אם תגידו לי מה אתם חושבים על קרם להסרת שיער ומה השיטה שבה אתם משתמשים כדי להרויד שיער.

 

כדי לקבל הנחה על הקרם לקוראי האתר לחצו כאן

שווה קריאה =>  מה מוריד לחץ דם | דרכים טבעיות להוריד לחץ דם

Recent Content