קרם לסימני מתיחה | איך להעלים סימני מתיחה


מה זה סימני מתיחה

סימני מתיחה הם סוג של צלקת שמתפתחת כאשר העור שלנו נמתח במהירות ובזמן קצר, השינוי הקיצוני גורם לקולגן ולאלסטין, אשר תומכים בעור שלנו, להקרע, היום נדבר על קרם לסימני מתיחה שיכול להעלים את סימני המתיחה.

אחרי שהקולגן והאלסטין בגוף שלנו נקרעים והגוף שלנו מתחיל להחלים, סימני המתיחה יכולים להופיע, לא לכולם סימני המתיחה מופיעים, לפי אבחנות נמצא שרמות הורמונים אשר עולות ויורדות מגדילות את הסיכוי להווצרות הסימנים, בנוסף יש סיכוי גדול יותר שתקבלו סימני מתיחה אם לאנשים במשפחה שלכם גם נוצר במצב דומה בעבר סימני מתיחה.

מתי סימני מתיחה בדרך כלל נוצרים

  • פרצי גדילה
  • הריון
  • עלייה קיצונית במשקל
  • ירידה קיצונית במשקל
  • עלייה במסת שריר באופן מהיר

מה יכול להעלים מסימני מתיחה

יש הרבה דרכים טבעיות להפטר מסימני מתיחה והיום נדבר על כמה מהם, אז בואו נתחיל.

קרם לסימני מתיחה

אני ממליצה על קרמים משתי סיבות, הראשונה היא כמובן שהם יכולים להעלים את סימני המתיחה, הסיבה השנייה היא שהם יכולים למנוע סימני מתיחה אם משתמשים בהם לפני הופעת הסימנים על הגוף,מכיוון שסימני מתיחה הם במהותם צלקות , קשה מאוד למגר אותם לחלוטין, מה שהופך את המניעה לדרך הטובה ביותר להילחם בהם. הזמן הטוב ביותר להתחיל להשתמש בטיפול מונע זה בשלבים המוקדמים של ההיריון או כשאת מנסה להרות (כנל על כל אחד מהתקופות עליהן דיברנו למעלה כמו ירידה קיצונית במשקל, פרצי גדילה, וכדומה). עם זאת, לעולם לא מאוחר להתחיל ותחוו תוצאות נהדרות באזורים שכבר הושפעו מסימני מתיחה!

אז על איזה קרמים אני ממליצה?

הראשון מהקרמים שאני ממליצה עליו הוא הקרם לסימני מתיחה של דרמולוג’י, הקרם אחד הטובים כרגע בשוק, שווה מאוד לנסות והוא נכנס לרשימה המומלצים.

שווה קריאה =>  אפשר להגיד שלום לצלקת עם משחה נגד צלקות

 

 

הקרם השני עליו אני ממליצה הוא הקרם לסימני מתיחה של רויטול, לבדיקת המחיר באתר של רויטול לחצו כאן, רויטול היא אחת מחברות הקרמים המוערכות בעולם ואני ממליצה על הקרמים שלה בעיניים עצומות, כמעט לכל בעיה הקשורה לעור, לרויטול יש קרם מצוין לטיפול בבעיה.

 

סוכר

סוכר תאמינו או לא יכול לעזור כדי להפטר מסימני מתיחה, קחו רבע כוס סוכר, וערבבו עם גורם מרכך כמו שמן קוקוס או שמן שקדים כלשהו, הוסיפו מיץ לימון, שפשפו על החלק בגוף אשר בו אתם מעוניינים להסיר את סימני המתיחה, עשו זאת כמה פעמים בשבוע במקלחת על מנת לראות את התוצאות הטובות ביותר.

 

אלוורה

הטיפול פה פשוט, יש למרוח תמצית אלוורה על אזור הטיפול, כדאי לעשות זאת כל יום אחרי המקלחת.

 

שמן קוקוס

לשמן קוקוס מלא יתרונות בריאותיים, והוא יכול לעזור גם לסימני מתיחה, מאחר שסימני מתיחה הם במהותן צלקות שמן קוקוס יכול לעזור להסיר אותם, במחקר הזה על שמן קוקוס מצאו שהוא עזר להפחית את הזמן בו לוקח לעור להחלים אצל עכברים.

 

אז כמו שאמרנו למעלה קולגן הוא החלבון בגוף אשר תורם לגוף לשמור על צורתו הנוכחית, ככל שאנחנו מתבגרים, כמות הקולגן בגוף.

Recent Content