רוזציאה טיפול טבעי – האם קיים דבר כזה?


היי חברים היום אני רוצה לדבר איתכם על רוזציאה ועל טיפול טבעי לרוזציאה, הידעתם כי ארבע מאות וחמישה עשר מיליון בני אדם סביב העולם סובלים מרוזציאה? טיפול טבעי לדעתי זה תמיד הפתרון הכי כדאי, אני מאמינה בשיטה ההוליסטית של פתירת בעיות, אם תקחו לדוגמא את הסינים, כמעט לא תמצאו אצלהם בתי חולים והם מהאנשים הבריאים בעולם, הם שותים הרבה תה עושים ספורט ויודעים לחיות באופן נכון טבעי ובריא.

 

האם סבון רוזציאה הוא הפתרון?

סבון רוזציאה יכול לעזור במקרים מסוימים, אישית אני לא מכירה אף אחד שסבון רוזציאה עזר לו לרפא או להקל על הסימפטומים של רוזציאה לכל הפחות.

אקנה רוזציאה – אותו דבר כמו אקנה?

בערך….רוזציאה הרבה פעמים גם מכונה “האקנה של הגיל המבוגר” מכיוון שהרבה פעמים הסימפטומים דומים לאקנה שתוכלו לראות אצל צעירים בגיל ההתבגרות, למרות שיש כמה תסמינים שונים אקנה רוזציאה ואקנה די דומות בסופו של דבר.

 

אוקי אוקי באתם בשביל פתרונות אני יודעת

 

אז בואו נתחיל, הנה חמישה טיפים לטיפול ברוזציאה טיפול טבעי, לעצלנים הכנתי גם סרטון שנמצא בתחתית הדף.

 

1. תה ירוק

כן כן תה ירוק יכול לעזור לכם, חממו לכם את הקומקום והכינו תה ירוק, לא אנחנו לא הולכים לשתות אותו זה לא כזה פשוט….תנו לו להתקרר במשך חצי שעה לפחות או עד שהוא נהיה קר, קחו מגבת בד ותטבלו אותה בתוך התה, לאחר מכן קחו את המגבת והניחו אותה על האזור עם הרוזציאה, עדיף לעשות את השיטה הזאת באופן קבוע על מנת לראות את התוצאות הטובות ביותר.

 

2. אלו ורה

בטח שמעתם על צמח האלו ורה רק בהקשר של כוויות מהשמש, אבל לצמח האלו ורה יש תכונות מרפאות רבות לכל מה שקשור לעור וביכולתו גם לעזור עם רוזציאה, אם ברשותכם צמח האלו ורה, הוציאו ממנו את התמצית ולמרוח אותה על האזורים הרגישים, לאחר מכן יש לשטוף עם מים קרים וסיימתם!

שווה קריאה =>  איך לרפא פטרת ציפורניים בטיפול טבעי

 

3. דבש

כן כן שמעתם נכון דבש, הרבה לא יודעים את זה אבל דבש יכול לרפא את העור באופן טבעי מכיוון שהוא הומקטנט, יש לקחת דבש ולמרוח על האזור הרגיש ולתת לזה להתייבש במשך כחצי שעה, ולאחר מכן לשטוף במים פושרים, מבחינת טיפול טבעי לרוזציאה לדעתי זה בראש הרשימה.

4. שמנים אתרים

הרבה פעמים נגרם נזק מכיוון שהעור יבש, שמנים אתרים נפלאים לעור ויכולים לשפר מאוד את המצב של הרוזציאה, יש לטפטף שתיים שלוש טיפות על האזור ולעסות, עדיפות גבוהה לשמן קוקוס או שמן שקדים אבל זה יכול לעבוד אם כל שמן אתרי, עדיפות נוספת לעשות את זה לפני השינה.

 

5. קרם הגנה

כאמצעי הגנה מאוד חשוב להשתמש בקרם הגנה כדי להגן על עור רגיש במיוחד אם יש לכם מחלה כמו רוזציאה, טיפול טבעי יכול לעזור אבל השמש יכולה להזיק ולהרוס את כל מה שעבדתם בשבילו כדי לטפל ברוזציאה שלכם

 

למי שהחליט לא לקרוא את הכתבה יש לכם כאן את הכל בסרטון, אם ברצונכם לטפל ברוזציאה שלכם ולהפטר ממנה אחת ולתמיד לחצו כאן 

לסיכום לא קל לטפל ברוזציאה ובמיוחד לא בצורה טבעית אבל זה תמיד שווה את זה, נתתי לכן מספיק חומר בכתבה הזאת כדי לפחות להפחית את התסמינים, אם הפתרונות בכתבה לא עזרו לכם ואתם צריכים פתרון מיידי שיפתור את הבעיה הזאתי אחת ולתמיד לחצו כאן

כתבו לנו בתגובות איזה פתרון הכי עזר לכם או המלצות לפתרון חדש שעדיין לא שמענו עליו, אני אשמח ללמוד ואני מגיבה באופן אישי לכל תגובה.

Recent Content