יתרונות של שמן קוקוס לשיער


שמן קוקוס מככב אצלי ואצל רבים אחרים בראש רשימת השמנים המומלצים, אפשר למרוח אותו על הגוף, לבשל איתו, להשתמש בו כשמן ארומטי ויש עוד הרבה דרכים להשתמש בו, לא משנה באיזה דרך תשתמשו בו כנראה תקבלו מזה יתרון משמעותי בריאותי אחד או אחר,שמן קוקוס כבר נמצא במגוון מוצרים שמבטיחים שיפור באיכות השיער כגון: סוגים של שמפו, מרכך, סירומים וקרם לחות.

שמן קוקוס מלא ביתרונות בריאותיים לגוף, אחד הדברים הכי מעניינים על שמן קוקוס הוא שהוא עמוס בטריגליצירידים באורך בינוני, אשר חיוניים לגוף ולמוח, אבל נשאיר את זה ליום אחר, היום אני רוצה לדבר איתכם על איך להשתמש בשמן קוקוס לשיער על מנת לשפר את איכות השיער ולהגן מנזק לשיער.

שמן קוקוס לשיער שלכם ילך רחוק אם תשתמשו בו נכון ותעשו ניסויים, כל שיער הוא קצת שונה לכן עדיף לנסות בהתחלה כמה טיפות של שמן קוקוס ולאחר מכן להגביר את המינון כאשר רואים תוצאות, בדרך כלל הייתי ממליצה לאנשים עם שיער עבה וסמיך לשים יותר ולאנשים עם שיער דליל לשים פחות.

איך להשתמש בשמן קוקוס לשיער

לעומת כתבות אחרות בהם אני מדבר על מסיכות שצריך לעשות משמנים לפני השימוש, השימוש בשמן קוקוס על השיער הוא יחסית בטוח ואפשר לשים את השמן ישירות על השיער, כמו שאמרתי למעלה כמובן שלהשתמש בהדרגה.

האם שמן קוקוס יכול לעזור לשיער יבש

כן, כפי שאמרתי למעלה שמן קוקוס הוא מרכיב נוכח בהרבה קרמי לחות ומשמש כמרכך טבעי, קרקפת יבשה יכולה לגרום לקשקשים ובכך לגרום לשיער להיות יבש וחסר חיים.

אז מה הם היתרונות של שמן קוקוס לשיער

מחליק את השיער

שמן קוקוס יכול להחליק לכם את השיער, אם יש לשיער שלכם נטייה להיות גלי או מתולתל שווה לנסות ואולי תמצאו תחליף למרכך היומי.

שווה קריאה =>  זאת הסיבה האמיתית שאני משתמשת בקרם להסרת שיער

מטפל בקשקשים

את זה כבר ציינו למעלה, שמן קוקוס עוזר לקרקפת יבשה ומשמש כקרם לחות טבעי, וכאשר השיער והקרקפת לא יבשים, התנאי שטח על הראש לא מאפשרים היווצרות של קשקשים, זכרו שראש יבש זה קרקע פורייה לקשקשים!

מרחיק חרקים

כן שמן קוקוס הוא מרחיק חרקים באופן טבעי, אם יש לכם בעיית חרקים בבית תוכלו להשתמש בשמן קוקוס כדי לפתור אותה, אז למה אני מספרת לכן את זה? כי שמן קוקוס יכול גם להרחיק כינים, טיפול טבעי שעובד יותר טוב מכל התרופות האחרות לכינים ובלי לשלוח את הילדה לבית הספר עם ראש מגולח.

מעודד צמיחת שיער

שמן קוקוס מעודד ומקדם צמיחת שיער בקצב גבוה יותר ובסמיכות גבוהה יותר, על מנת לתמוך בצמיחת שיער מהירה יותר, השימוש דומה אך הפוקוס צריך להיות על עיסוי הקרקפת עם שמן הקוקוס, הפעולה הזאת תעזור להזרים דם לקרקפת ובנוסף יעזור לספוג את שמן הקוקוס בקרקפת מהיר יותר.

 

האם שמן קוקוס עובד לכל סוג שיער

שמן קוקוס לא עובד לכל סוג שיער וכל סוג שיער מתנהג שונה כאשר הוא בא במגע עם שמן קוקוס, גם הדרך בה אתם משתמשים בשמן משנה מאוד, הנה טיפים לשימוש נכון בשמן קוקוס.

שמן קוקוס לא יעבוד לכל סוג שיער

סוגי שיער מסוימים יצריכו מאמץ נוסף כדי להחלים מנזק וקיים מצב בו שמן קוקוס כבר לא יהיה מספיק כדי לפתור את הבעיה, הרבה מזה תלוי בסוג השיער וכמות הנזק לשיער, אני מניחה שלא צריך להגיד את זה אבל אגיד בכל זאת שלכל מי שיש אלרגיה לשמן קוקוס צריך להמנע בכל לשון של בקשה מכל הדרכים המצוינות בכתבה, לא  משנה איזה סוג שיער יש לכם על הראש.

שווה קריאה =>  איך לטפל ביבלת בפות

הכמות של השמן קוקוס

אם קצת זה טוב, הרבה זה לא בהכרח יותר טוב, כשזה מגיע לשימוש בשמן קוקוס לשיער, האמרה הזאת נראית כהכי מתאימה, שמן קוקוס מביא את התוצאות הטובות ביותר כאשר משתמשים בכמויות קטנות ויש מצב שהשיער לא יגיב אותו דבר לכמויות גדולות יותר של שמן קוקוס, אנשים דיווחו כאשר השתמשו ביותר מדי שמן קוקוס, הרגישו שהשיער נהיה הרבה יותר כבד, שמנוני ונוטף, ואני בטוחה שאף אחד לא רוצה ששמן קוקוס יכתים את הרהיטים ואת הבגדים.

Recent Content