שמן קיק לשיער – הפתרון למניעת התקרחות ולשיער בריא ושופע


כפי שכנראה שמעתם יש מוצר שיכול לעזור לשיער שלכם להיות יותר שופע ומלא ברק, כן תרופת סבתא אמיתית שיכולה לעזור לכן לטפל בנשירת שיער אם זאת הבעיה שלכן ולאלה שרק רוצות שיער יותר בריא ומלא, שמן קיק לשיער יעשה בדיוק את זה.

מה זה שמן קיק?

כפי שכתוב בויקיפדיה, שמן קיק או שמן קיקיון הוא שמן צמחי המופק מצמח הקיקיון המצוי, ואם רציתן לדעת למה שמן קיק לשיער שלכן הוא רעיון טוב הנה ההסבר – שמן קיק עשוי מ90% חומצה ריצינולאית, חומצה זאת מחזיקה בהרבה תכונות שעוזרות לשיער לצמוח, ולקרקפת בריאה, בדקו מחיר של שמן קיק לשיער באיביי, לחצו כאן.

עובדות זריזות על שמן קיק

  • שמן קיק מגיע מזרעים שבמקור מגודלים באזורים טרופים באזור אפריקה ואסיה.
  • הדרך הכי נפוצה להשתמש בשמן קיק הוא בעזרת צמר גפן ולהצמיד לאזור הטיפול באופן ישיר.
  • שמן קיק הוא בדרך כלל בטוח אבל יש אנשים שדיווחו על תופעות לוואי לאחר השימוש.
  • למסכת שמן קיק לשיער יש יתרונות רבים מכיוון שיש לשמן ולמרכיבים בתוכו תכונות אנטי-בקטריאליות, אנטי-מיקרוביות ותורמות לרמת הלחות בעור.

 

איך להשתמש בשמן קיק לשיער

מה תצטרכו

הוראות

  1. קחי קצת שמן בכף ידך והעבירי אותו בשיערך מהשורשים עד לקצוות ולעסות טוב.
  2. יש להשאיר את השמן על הראש במשך חמש עשרה עד עשרים דקות.
  3. תודות לצפיפותו, להוריד שמן קיק מהשיער יכול להיות חתיכת משימה, כנראה תצטרכי לחפוף עם שמפו כמה פעמים, אבל לנו יש שיטה שרבים מדווחים שעובדת יותר טוב – השתמשי במרכך שיער חצי שעה לפני המקלחת, השמן אמור לרדת בקלות.
  4. לאחר שתשטפי את השיער, יש לייבש אותו עם מגבת ולהמנע משימוש בכלים חשמליים לחימום השיער בקירוב לשטיפת השיער.
שווה קריאה =>  קרם לסימני מתיחה | איך להעלים סימני מתיחה

 

*הערה: יש להתחשב בעובדה שהשיטה הזאת עובדת הכי טוב כאשר השיער לח במקצת

כל כמה זמן כדאי להשתמש בשמן קיק לשיער

אלה שמכוונים להלחם בנשירת שיער, מומלץ להשתמש פעמיים בשבוע למשך ארבעה שבועות לפחות על מנת לראות תוצאות ראויות לציון, מצד שני על מנת להוסיף ברק לשיער מומלץ להשתמש בשמן קיק לשיער פעם בשבוע, אם מטרת השימוש היא להפטר מקצוות מפוצלים יש להשתמש בשמן פעמיים או שלוש בשבוע ועדיף להשאיר את השמן על השיער כשהולכים לישון.

 

 

האם שמן קיק לשיער הוא הפתרון הכי טוב?

אני השתמשתי בשמן קיק לשיער עד שמצאתי פתרון טוב יותר, הוא לא לכולם אבל לבנות עצלניות כמוני הפתרון הזה מושלם, יש מוצרים שעשויים מ100% חומרים טבעיים שהשתמשתי בהם והייתי מרוצה עד הגג, לעומת השמן קיק לשיער, למוצר הטבעי שקניתי לקח פחות זמן להשפיע ולראות תוצאות והביא תוצאות טובות יותר, כדי לבדוק מחירים ולקרוא ביקורות לחצו כאן.

 

 

 

 

Recent Content