הסרת שיער לבן בלייזר

הסרת שיער לבן בלייזרהסרת שיער לבן בלייזר היא הליך רפואי במהלכו מתבצע שימוש בקרן אור מרוכזת להסרת שיער שאינו רצוי. במהלך מפגש טיפול הסרת שיער, לייזר פולט אור שנספג בפיגמנט, המלנין בשיער. אם עד לפני כמה שנים, טיפולי הסרות שיער בלייזר המסירים את השיער לצמיתות, היו מיועדים אך ורק עבור נשים, היום המודעות לגוף חלק ונקי משיערות עולה כל הזמן וגם בנים וגברים כאחד מעוניינים לעבור את הטיפול הזה. חשוב להבין ולהכיר בכך שמדובר בסדרה של טיפולים, משהו שאם מחליטים לעשות אותו, צריך להתחייב לאורך זמן, אחרת מדובר בבזבוז כסף וזמן. 

מה צריך לדעת על הסרת שיער לבן בלייזר? 

כדי לבצע הסרת שיער לבן, יש צורך להשתמש במכשיר לייזר מיוחד שמזהה פיגמנטים בהירים, ואנרגיית האור מומרת לחום, אשר פוגע בזקיקי השיער בתוך העור, שמייצרים שערות לבנות. פעולה זו מעכבת את צמיחת השיער העתידית. חשוב לדעת שבעבר לא היו הרבה סוגים של מכשירים וחלקם אף לא היו מצליחים עבור בנים, אך היום תודות לטכנולוגיה, פני הדברים השתנו לחלוטין וניתן לבצע הסרת שיער גם לבנים שיוכלו ליהנות מגוף חלק ונקי לגמרי מאזורים נבחרים כמו הגב, הבטן, החזה, הפנים, בתי השחי, המפשעות, הרגליים, הידיים ואפילו הישבן.

האם כל מכשיר יתאים לתהליך? 

יחד עם זאת, למרות שהליך הסרת שיער לבן בלייזר מעכב ביעילות את צמיחת השיער לפרקי זמן ארוכים, חשוב להבין שלא כל מכשיר לייזר מתאים להשגת מטרה זו, ולא תמיד השיער יוסר לצמיתות. יש צורך במכשיר לייזר מיוחד ומספר מפגשי טיפולים להסרת שיער ראשונית, ואז יש צורך גם בטיפולי תחזוקה. 

למה לעבור טיפול הסרת שיער לבן בלייזר?

הסרת שיער בלייזר משמשת להפחתת שיער שאינו רצוי ושאינו מגיב למכשירי לייזר סטנדרטיים. מיקומי הטיפול הנפוצים כוללים את:

  • הרגליים
  • חזה
  • גב
  • בתי השחי
  • השפה העליונה
  • הסנטר
  • וקו הביקיני.

אבל ניתן לטפל בשיער שאינו רצוי כמעט בכל אזור בגוף, למעט העפעפיים או האזור שמסביב לעיניים. העיקרון הבסיסי של הסרת שיער בלייזר הוא שפיגמנט השיער, אבל לא פיגמנט העור, צריך לספוג את האור. הלייזר אמור לפגוע רק בזקיק השערה תוך הימנעות מפגיעה בעור. לכן, ניגוד בין צבע שיער לצבע עור מוביל לתוצאות הטובות ביותר.

למה ניתן לצפות מהטיפול?

ברוב המקרים, הסרת שיער בלייזר כרוכה בשניים עד שישה מפגשי טיפול. המרווח בין הטיפולים משתנה בהתאם לאזור בו מתבצעת הסרת השיער. באזורים בהם השיער צומח במהירות, כגון השפה העליונה, יש צורך במפגשי טיפול בתדירות גבוהה יותר של חודש עד חודשיים. 

באזורים שבהם מתרחשת צמיחת שיער איטית, כגון הגב, הטיפול עשוי להתבצע אחת לשלושה עד ארבעה חודשים. בכל מפגש טיפול, המטפל מרכיב משקפי מגן מיוחדים להגנה על העיניים מפני קרן הלייזר, והמטופל מתבקש לגלח את האזור המטופל במידת הצורך. המטפל עשוי להרגיע את העור עם חומר הרדמה מקומית על ממנת להפחית כל אי נוחות במהלך הטיפול.

מהלך טיפול הסרת שיער לבן בלייזר

המטפל מצמיד לעור מכשיר לייזר שמופעל ידנית. לשם הסרת שיער לבן בלייזר, יש צורך להשתמש במכשיר מיוחד שמזהה את הפיגמנט הלבן של השיער. 

מכשירים מתקדמים כוללים רכיב קירור בקצה, או ג'ל קריר על מנת להגן על העור שלכם ולהפחית את הסיכון לתופעות לוואי.

מחירון הסרת שיער בלייזר

תעריפי הסרת שיער בלייזר הם:

הסרת שיער מהבטן והחזה – 4,000-4,500 ₪.

הסרת שיער מלאה – 14,000-15,000 ₪.

הסרת שיער מהגב – 4,000-4,800 ₪.

הסרת שיער מהצוואר והעורף – 700-800 ₪.

הסרת שיער מהכתפיים – 1,200-1,800 ₪.

הסרת שיער מהכתפיים והגב – 4,800-5,300 ₪.

הסרת שיער מבי השחי – 700-870 ₪.

הסרת שיער מהרגליים – 4,400-5,000 ₪.

מה משפיע על המחיר של הסרת שיער בלייזר לבן?

ובכן, יש כמה קריטריונים שמשפיעים על המחיר הסופי שייקבע לכל טיפול או לסדרה של טיפולים. הקריטריון הראשון הוא המכון שתבחרו. יש מכונים יותר יקרים ויש כאלה פחות. ברוב המקרים, מכון קוסמטי שהטיפולים בו מתבצעים בבית, יהיה זול יותר בהשוואה למכון שמציע סוגים שונים של טפולים ויש בו הרבה עובדים. גם אזור הטיפול משפיע על המחיר וככל שמדובר באזור גדול יותר, המחיר עולה. 

שתפו פוסט זה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
נשמח ליצור איתך קשר
מלאי את הטופס ונחזור אלייך בהקדם